Lietuvos mokyklų Mažojo golfo čempionate triumfavo moksleiviai iš Vilniaus

Praėjusį penktadienį finalinėmis varžybomis Kauno sporto halėje baigėsi Lietuvos mokyklų mažojo golfo čempionatas. Geriausius golfo žaidimo įgūdžius pademonstravo ir finale nugalėjo komandos iš Vilniaus – ir jaunesnių ir vyresnių grupėje nugalėjo Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos moksleiviai. Iš viso finale dalyvavo 75 geriausiai atrankinėse varžybose pasirodę moksleiviai.

Kiekvienam miestui atstovavo po dvi 1-3 ir 4-6 klasių komandas, atrankinėse varžybose parodžiusios geriausius rezultatus. Visiems finalo dalyviams įteikti diplomai, taurės ir rėmėjų dovanos.

Čempionato finale 1-3 kl. grupėje geriausius įgūdžius pademonstravo ir pirmąją vietą užėmė Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos komanda, kuri ir praėjusiais metais tapo čempione šioje amžiaus grupėje. Puikią antrą vietą iškovojo Kauno Senamiesčio progimnazija, aplenkusi trečioje vietoje likusius Vilniaus mokyklos – darželio „Lokiukas” auklėtinius.

4-6 kl. kategorijoje užtikrintai nugalėjo Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos pirmoji komanda. Antroje vietoje liko tos pačios mokyklos antroji komanda. Trečia vieta atiteko Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos – daugiafunkcinio centro auklėtiniams.