Paaiškėjo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio žiemos golfo čempionato nugalėtojai

Praėjusį šeštadienį, vasario 24 d., Vilniuje – uždarų patalpų golfo klube „GolfCity” ir uždarų patalpų golfo centre „Arnas Kaunas Golf Training Center” įvyko Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio žiemos golfo čempionato finalinis etapas. Jame dalyvavo sportininkai, geriausiai pasirodę atrankos varžybose uždarų patalpų golfo centruose Lietuvoje. Pirmą kartą vykusiame vidaus patalpų žiemos čempionate dalyviai finale varžėsi keliose kategorijose: vyrai varžėsi gross, 0-18 HCP stableford, virš 18 HCP stableford kategorijose, o moterys – bendroje stableford kategorijoje.

Vyrų gross kategorijoje varžėsi Juozas Belickas, Raimondas Balčiūnas ir Gediminas Mackelis. Geriausiai sekėsi Gediminui, kuris pirmavo po pirmos pusės ir nebeužleido lyderio pozicijos iki pat pabaigos (83 smūgiai). Kova dėl antrosios pozicijos buvo daug atkaklesnė. Po pirmų devynių laukų Raimodas Balčiūnas buvo priekyje Juozo Belicko, tačiau antroje pusėje geriau sekėsi Juozui, kuris galutinėje įskaitoje dviem smūgiais aplenkė Raimondą.

1. Gediminas Mackelis
  2. Juozas Belickas
  3. Raimondas Balčiūnas

Iš kairės: Juozas Belickas, Gediminas Mackelis, Raimondas Balčiūnas.

Vyrų 0 – 18 HCP stableford kategorijoje varžėsi keturi dalyviai: Haroldas Barauskas, Robertas Zapolskas, Kajus Pacauskas ir Giedrius Mackelis. Visą raundą stabiliai žaidęs ir beveik neklydęs (73 gross smūgiai) Giedrius Mackelis užtikrintai iškovojo pirmąją vietą ir 7 taškais aplenkė antroje vietoje likusį Robertą Zapolską. Puikią trečiąją vietą iškovojo jaunasis Kajus Pacauskas. Ketvirtoji pozicija atiteko Haroldui Barauskui. Verta paminėti, kad Kajus ir Haroldas pirmą kartą žaidė šiuo simuliatoriumi, kuris buvo naudojamas finalinėse varžybose, tad jiems dar reikėjo adaptuotis prie naujų žaidimo sąlygų.

1. Giedrius Mackelis
  2. Robertas Zapolskas
  3. Kajus Pacauskas

Iš kairės: Giedrius Mackelis, Kajus Pacauskas, Robertas Zapolskas.

Vyrų 18 HCP ir daugiau kategorijoje varžėsi penki dalyviai: Mantas Grigaliūnas, Normanas Pranevičius, Algis Vaitiekūnas, Edgaras Afarjanc ir Artūras Vazbys. Stipriausiai šioje kategorijoje pasirodė vietinis klubo žaidėjas – Artūras Vazbys (44 taškai). Netoli jo, atsilikęs trimis taškais, antrąją vietą iškovojo Edgaras Afarjanc. Trečiosios vietos laimėtoją nuo ketvirtos skyrė vos vienas taškas – juo tapo Mantas Grigaliūnas, surinkęs 34 taškus. Ketvirtasis liko Algis Vaitiekūnas, o garbinga penktoji vieta atiteko Normanui Pranevičiui.

1. Artūras Vazbys
  2. Edgaras Afarjanc
  3. Mantas Grigaliūnas

Iš kairės: Mantas Grigaliūnas, Artūras Vazbys, Edgaras Afarjanc.

Moterų bendroje stableford kategorijoje varžėsi trys dalyvės: Indrė Kaunienė, Indrė Juozaitytė, Neringa Juozaitienė. Draugiškoje, bet atkaklioje kovoje pirmą vietą iškovojo Indrė Kaunienė. Antroje vietoje liko Indrė Juozaitytė, aplenkusi trečioje vietoje likusią Neringą Juozaitienę.