Paminklas Virginijui Dovidavičiui atminti

Surinkta lėšų
2600 Eur

Iš 15 600 Eur

Virginijus Dovidavičius – ne tik vienas geriausių Lietuvos krepšinio teisėjų, bet ir iškili asmenybė Lietuvos golfo istorijoje. Virginijus buvo vienas iš idėjų autorių ir iniciatorių projektuojant ir statant „Sostinių Golfo Klubą“ bei „Vilkės Golfo Klubą“, o taip pat ir vystant golfą Lietuvoje. Jis buvo kupinas entuziazmo ir tikėjimo, kad golfas ir Lietuvoje gali būti išvystytas ir teikti malonumą kiekvienam Lietuvos piliečiui. Šios vizijos siekė ne tik žodžiais, bet ir darbais golfo labui. Visgi, eidamas 49-uosius gyvenimo metus, 2012 metų rugpjūčio 20 dieną Virginijus pralaimėjo grumtynes su sunkia liga ir paliko šį pasaulį.

Siekiant paminėti golfo pradininką Lietuvoje, „Vilkės golfo klube“ bus pastatytas paminklas Virginijui Dovidavičiui. Šis paminklas – tai įvertinimas ir prisiminimas šios iškilios asmenybės už tai, ką Virginijus nuveikė Lietuvos golfo labui.

Kviečiame visus golfo bendruomenės narius prisidėti prie paminklo projekto įgyvendinimo. Susiburkime kaip viena didelė golfo komanda ir įgyvendinkime šią gražią iniciatyvą kartu. Prisidėdami prie šio projekto, kiekvienas galime tapti Lietuvos golfo istorijos dalimi. Paminklui skiriamą pinigų sumą galite pervesti į šiam projektui dedikuotą Lietuvos golfo federacijos sąskaitą:

  • LT917180900000071740 (Šiaulių bankas)
  • Paskirtis: Paminklui