Kaip tapti golfo žaidėju?

1 žingsnis: skambutis į artimiausią golfo klubą

Nusprendėte išbandyti golfą? Puikus pasirinkimas! Pirmiausia – išsirinkite artimiausią/patogiausią golfo klubą ir pasiskambinkite kontaktiniu telefonu dėl išsamesnės informacijos: klubo darbo valandų, siūlomų paslaugų, kainų, trenerių užimtumo.

2 žingsnis: pažintinė pamoka

Išsirinkę norimą golfo klubą, užsirašykite pažintinei pamokai. Pamoka gali būti tiek individuali, tiek ir grupinė, tad rekomenduojame pasikviesti savo bičiulius – kompanijoje visada smagiau. Pažintinės pamokos metu treneris supažindins Jus su golfo pagrindais, parodys, kaip teisingai paimti golfo lazdą, kaip užsimoti ir kaip smūgiuoti kamuoliuką.

3 žingsnis: Žaliosios Kortelės (Green Card) kursai

Jei patiko pažintinė pamoka ir nusprendėte tapti golfo žaidėju, Jūsų kitas žingsnis – Žaliosios Kortelės (Green Card) kursai. Kiekvienas golfo žaidėjas, norėdamas žaisti profesionaliame golfo aikštyne Lietuvoje ar užsienyje, privalo išmanyti golfo taisykles ir etiketą, bei  turėti bazinius golfo įgūdžius, o taip pat – turėti tai patvirtinintį dokumentą –  Žaliąją Kortelę. Šių kursų metu išmokstama taisyklingos stovėsenos, lazdos paėmimo, užsimojimo, smūgiavimo technikos (trumpų, ilgų smūgių, ridenimo, smūgių iš smėlio bunkerių), golfo taisyklių ir etiketo. Kursų trukmė – nuo 6 iki 10 pamokų po 1 valandą. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, kursų kaina gali svyruoti nuo 120 Eur iki 200 Eur. Tad rekomenduojame pasikviesti kartu ir savo bičiulius – bus ne tik smagiau, bet ir pigiau!

4 žingsnis: egzaminas

Baigę Žaliosios Kortelės kursus, Jūs jau finišo tiesiojoje – turite būtinus bazinius įgūdžius ir žinias. Beliko tik juos pademonstruoti treneriui ir išlaikyti egzaminą. Jei visgi jaučiate, kad dar nesate pilnai pasiruošę išlaikyti egzaminą, nesidrovėkite užsirašyti papildomai pamokai su treneriu.

5 žingsnis: žaidimas golfo aikštynuose

Sveikiname išlaikius egzaminą! Nuo šiol Jūs – tikras golfo žaidėjas. Didelė tikimybė, kad lyg šiol žaidėte tik viename aikštyne, kuriame ir mokėtės golfo pagrindų, tad kviečiame išbandyti ir kitus puikius Lietuvos golfo aikštynus. Taip pat kviečiame aktyviai dalyvauti Lietuvos Golfo Federacijos bei atskirų golfo klubų rengiamuose turnyruose (nuoroda į sąrašą), kuriuose galėsite varžytis su panašaus pajėgumo žaidėjais ir tobulėti.