Atvirajame Lietuvos jaunimo golfo čempionate – G. Mackelio dominavimas ir rekordas

„National Golf Resort“ golfo aikštyne vykusiame atvirajame Lietuvos jaunimo golfo čempionate ryškiausiai spindėjo Giedriaus Mackelio žvaigždė.

Lietuvos golfo talentas užtikrintai tapo varžybų nugalėtoju, per tris dienas atlikęs 216 (PAR) smūgių. Pirmąją ir antrąją dienas G. Mackelis (Europos centro golfo klubas) baigė atlikęs po 74 smūgius (PAR +2). Tuo tarpu paskutinį, trečiąjį, raundą lietuvis įveikė 68 smūgiais (PAR -4), taip pagerinęs šio „National Golf Resort“ lauko rekordą žaidžiant nuo geltonų starto aikštelių.

Antrąją vietą užėmė vyriausias varžybų dalyvis ir geriausią HCCP turėjęs švedas Davidas Lundgrenas (PAR +12), trečias liko latvis Andris Ribens (PAR +17).

Tarp kitų lietuvių geriausiai sekėsi Valentui Ivančenkai („The V Golf Club“, PAR +29, 6 vieta) ir Tomui Morkui (Sostinių golfo klubas, PAR +61, 9 vieta).

Merginų įskaitoje triumfavo lenkė Nina Wojtczak (PAR +13). Antrąją vietą užėmė Augustė Skolskytė („National Golf Resort“, PAR +36), trečiąją – Rugilė Pauliukonytė (Sostinių golfo klubas, PAR +40). Šešta buvo jaunoji Patricija Ulozaitė (Europos centro golfo klubas, PAR +84).

Turnyro dalyviai išsidalino apdovanojimus ir skirtingose amžiaus grupėse. Lietuvos atstovai tapo nugalėtojais ir prizininkais šiose amžiaus grupėse:

• U9 mergaitės: Luka Pacauskaitė – 1 vieta

Iš viso atvirajame Lietuvos jaunimo golfo čempionate varžėsi 42 žaidėjai iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Švedijos ir Didžiosios Britanijos.