Turnyre Klaipėdoje – D. Puodžiukyno pergalė, LGT B divizione nugalėjo P. Markauskas

Šeštadienį Klaipėdoje vyko antrasis Lietuvos golfo turo (LGT) įskaitinis B diviziono turnyras. Čia sportininkai varžėsi dėl Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų taurės.

Varžybose nugalėjo Donatas Puodžiukynas (Sostinių golfo klubas). Jam įveikti visas 18 duobučių prireikė 77 smūgių (PAR +5).

Antrąją vietą užėmė Povilas Markauskas (Sostinių golfo klubas; 79 smūgiai, PAR +7), trečiąją – Pierre‘as Norgrenas (Europos centro golfo klubas, PAR +8).

Kadangi D. Puodžiukynas LGT varžybose dalyvauja A divizione, jis nebuvo klasifikuotas B diviziono įskaitoje. Dėl to šio etapo B diviziono nugalėtoju tapo P. Markauskas, antras buvo P. Norgrenas, o trečias – Giedrius Jarmalavičius („Vilkės golfo klubas“; PAR +10).

Moterų bendroje B diviziono įskaitoje prizines vietas išsidalino šeimininkės iš „National Golf Resort“ klubo. Pirmąją vietą užėmė Jolanta Zabarauskienė (PAR +18), antrąją – Vilma Gaidukevičienė (PAR +24), trečiąją – Jūratė Jazbutienė (PAR +25).

Kaip ir pirmajame etape, sportininkai išsidalino apdovanojimus ir skirtingose amžiaus grupėse. Nugalėtojais atskirose grupėse tapo Pijus Šapoka (13-18 metų vaikinai), Pogosas Kazarianas (19-29 m.), Tomas Bosas (30-39 m.), P. Markauskas (40-49 m.), P. Norgrenas (50-59 m.), Algirdas Zabarauskas (60-69 m.), Patricija Ulozaitė (iki 12 metų merginos), Lina Drakšienė (30-49 m.) ir J. Zabarauskienė (50+ m.).

Trečiasis Lietuvos golfo turo etapas ir antrasis su A divizionu bus surengtas birželio 19-20 dienomis Vilkės golfo klube, kuriame bus kovojama dėl Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentės taurės.

Primename, kad Lietuvos golfo turo B divizione gali dalyvauti visi golfo žaidėjai, sumokėję metinį LGF žaidėjo mokestį ir turintys aktyvų HCP. Vyrų – ne blogesnį nei 28.0 HCP, moterų – ne blogesnį nei 35.9.

Šių metų Lietuvos golfo kalendoriuje numatyta 10 įskaitinių etapų, o galutinėje įskaitoje bus skaičiuojama šešių geriausių turnyrų taškų suma. Nuo šio sezono žaidėjai varžosi ne tik bendroje įskaitoje, bet ir atskirose amžiaus grupėse. Po sezono bus apdovanoti kiekvienos grupės laureatai.

A divizione dalyvauja elitiniai Lietuvos sportininkai, šalies rinktinių kandidatai.