Lietuvos Golfo Turas (3/9)- apžvalga

Birželio 8 d. įvyko trečias LGT etapas – XIV-asis LEXUS golfo turnyras The V Golf Club. Turnyre dalyvavo 120 golfo žaidėjų. Vyrų reitingo įskaitoje triumfavo dvylikametis Giedrius Mackelis sužaidęs per 75 (+3) smūgius. Antroje vietoje atsidūrė Gediminas Markevičius sužaidęs per 77 (+5) smūgius. Trečią vietą pasidalino du sportininkai Paulius Baltramonaitis ir Robertas Poškus sužaidę per 79 (+7) smūgius. Moterų reitingo įskaitoje pergalę iškovojo Diana Jackūnė sužaidusi per 94 (+22) smūgius. Antroje vietoje atsidūrė Anna Liubinskaia sužaidusi per 99 (+27) smūgius. Trečią vietą užėmė Jolanta Zabarauskienė sužaidusi per 104 (+32) smūgius.

Birželio 1 d. įvyko antrasis LGT etapas – Klaipėdos Prekybos, Pramonės ir Amatų Rūmų Golfo Taurė 2019 National Golf Resort. Vyrų reitingo įskaitoje pergalę iškovojo Gediminas Markevičius sužaidęs puikų raundą per 70 (-2) smųgių. Antrą vietą užėmė Rolandas Gaidys sužaidęs per 77 (+5) smūgius. Trečią vietą pasidalino du sportininkai Laurynas Mitkus ir Paulius Baltramonaitis sužaidę per 80 (+8) smūgių. Moterų reitingo įskaitoje pirmą vietą iškovojo Indrė Juozaitytė sužaidusi per 89 (+17) smūgių. Antrą vietą iškovojo ir nuo pirmos vietos atsiliko tik vienu smūgiu Inga Česnakienė sužaidusi per 89 (+18). Trečioje vieotje dvi sportininkės Anna Liubinskaia ir Jolanta Zabarauskienė sužaidusios per 93 (+21) smūgius.

Pasibaigė jau trys iš devynių LGT reitinginių turnyrų. Vyrų reitingo viršūnėje stabilią formą demonstruojantis ir visuose turo etapuose dalyvavęs Paulius Baltramonaitis su 1175 reitingo taškais. Antroje vietoje dvejuose etapuose dalyvavęs Gediminas Markevičius su 950 reitingo taškų. Trečioje vietoje dvejuose etapuose dalyvavęs Gediminas Mackelis su 910 reitingo taškų. Ketvirtoje vietoje dvejuose etapuose dalyvavęs Giedrius Mackelis su 800 reitingo taškų. Penktoje vietoje visuose turo etapuose dalyvavęs Rolandas Gaidys su 780 reitingo taškų.

1. Darius Momkus – 600 reitingo taškų(1 etapas);
  2. Laurynas Mitkus – 553 reitingo taškų (3 etapai);
  3. Vilius Belousovas – 527 reitingo taškų (2 etapai);
  4. Robertas Poškus – 470 reitingo taškų (2 etapai);
  5. Mindaugas Markevičius – 360 reitingo taškų (3 etapai).

Moterų reitingo viršūnėje visuose turo etapuose dalyvavusi Indrė Juozaitytė su 965 reitingo taškais. Antroje vietoje dvejuose etapuose dalyvavusi Anna Liubinskaia su 850 reitingo taškais. Trečioje vietoje dvejuose etapuose dalyvavusi Jolanda Zabarauskienė su 800 reitingo taškais. Ketvirtoje vietoje dvi sportininkės. Dvejuose etapuose dalyvavusi Inga Česnakienė ir tik viename turo etape dalyvavusi Gilė Bitė Starkutė su 750 reitingo taškais.

1. Diana Jackūnė – 720 reitingo taškų (2 etapai);
  2. Gabriela Maculevič – 700 reitingo taškų (2 etapai);
  3. Saulė Jarašūnaitė – 600 reitingo taškų (1 etapas);
  4. Džilda Antanavičienė – 335 reitingo taškų (3 etapai);
  5. Jūratė Jazbutienė – 290 reitingo taškų (2 etapai).

Primename, kad sezono pabaigoje bus skaičiuojami šeši geriausi rezultatai kurie ir nulems kurią vietą sportininkai užims 2019 m. LGT reitinge. Kitas LGT reitinginis turnyras jau birželio 22 d. – Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto Prezidentės Taurė 2019 The V Golf Club. Kviečiame dalyvauti ir rinkti reitingo taškus!