Tryliktajame Lietuvos golfo čempionate triumfavo Mindaugas Vaičius ir Gilė Bitė Starkutė

Sekmadienį Kamorūnų kaime, šalia Druskininkų, baigėsi jau tryliktasis Lietuvos golfo čempionatas. Pirmą kartą „Vilkės Golfo Klubo” aikštyne vykęs trijų dienų čempionatas sulaukė 76 stipriausių įvairaus amžiaus dalyvių iš visos Lietuvos. Šis čempionatas yra vienas svarbiausių Lietuvos Golfo Turo reitingo etapų sezone.

“Džiaugiamės, kad šio, dar jauno, golfo aikštyno komanda sugebėjo lauką puikiai paruošti ir atitikti čempionato keliamus aikštyno kriterijus. Nors oro temperatūra čempionato metu svyravo daugiau nei 20-čia laipsnių, o vėjo gūsiai siekė virš 20-ies metrų per sekundę, geriausiems sportininkams tai nesutrukdė pasiekti solidžių rezultatų.” – teigė Lietuvos golfo federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Markevičius.

Vyrų kategorijoje čempionu tapo Lietuvos nacionalinės rinktinės narys – Mindaugas Vaičius, kurio rezultatas – 230 smūgių. Tai jau antrasis Lietuvos čempiono titulas – čempionu jis yra tapęs prieš du metus vykusiame Lietuvos golfo čempionate „National Golf Resort” aikštyne šalia Klaipėdos. Praėjusiais metais, kartu su Lietuvos nacionline vyrų rinktine, jis tapo ir Europos Golfo Asociacijos organizuojamo „European Team Shield Championship” čempionu. Antrąją poziciją Lietuvos golfo čempionate iškovojo švedas Pierre Norgren, per tris dienas atlikęs 240 smūgių. Trečias – Mindaugas Markevičius, atlikęs 242 smūgius.

Moterų kategorijoje čempionės titulą susigrąžino jaunoji Lietuvos moterų rinktinės žvaigždė – septynioliktmetė Gilė Bitė Starkutė. Jos rezultatas – 222 smūgiai. Tai jau ketvirtasis Lietuvos čempionės titulas jos sąskaitoje. Antrąją vietą iškovojo praėjusių metų Lietuvos čempionė – Saulė Jarašūnaitė, kurios rezultatas – 242 smūgiai. Trečioje vietoje liko perspektyvi jaunimo rinktinės narė – Gabriela Maculevič, per tris dienas atlikusi 262 smūgius.

Lietuvos golfo čempionate taip pat buvo apdovanoti ir skirtingų amžiaus grupių nugalėtojai bei prizininkai.

Kitas Lietuvos Golfo Turo reitingo etapas vyks jau kitą savaitgalį „Sostinių Golfo Klube” – Karaliaus Mindaugas taurė.

Vyrai 30 – 49 m.

1. Mindaugas Vaičius
  2. Pierre Norgren
  3. Mindaugas Markevičius

1. Donatas Pauliukonis
  2. Mindaugas Vaičius