Praėjusį savaitgalį įvyko Lithuanian International Junior Golf Championship varžybos

Praėjusį savaitgalį, Eurpos Centro Golfo Klube vyko Lithuanian International Junior Golf Championship 2016 varžybos.

Šiame čempionate dalyvavo ir tapusavyje varžėsi jaunieji golfo žaidėjai,  suskirstyti į kelias amžiaus grupes.

Vaikinų iki 21 metų grupėje (U-21) dalyvavo 10 žaidėjų, o geriausiai pasirodė ir čempionu tapo suomis Andreas Wester. Antrąja vieta tenkinosi mūsų šalies atstovas Gediminas Markevičius. Ant trečios apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo vengras David Rozsa.

U-15 kategorijoje triumfavo lenkas Konrad Bargenda, kuris pranoko vengrą David Rozsa ir latvį Reinis Budrenko.

U-15 mergaičių įskaitoje varžėsi tik trys dalyvės. Trejetuke geriausiai pasirodė latvė Flera Sprunde. Ji aplenkė vengrę Renata Jancsik bei latvę Katrina Gustafssone.

U-12 berniukų įskaitoje triumfavo estas Richard Teder, kuris dešimčia smūgių pranoko Lietuvos atstovą Valentą Ivančenką ir 11 smūgių – dar vieną mūsų tautietį Oskarą Belousovą.

U-12 amžiaus grupės mergaičių įskaitoje Lietuva džiaugėsi pirma vieta, kurią mūsų šaliai iškovojo Gabriela Maculevič. Lietuvos atstovė buvo pranašesnė už latves Marta Silčenko ir Adelija Gabriella Rozenberga.

U-9 grupėje stipriausiu tapo Ukrainos žaidėjas Lev Grinberg, antroje vietoje liko latvis Roberts Jučmanis, o trečias – lietuvis Aleksandar Borisov.

U-9 mergaičių įskaitoje varžėsi tik 2 Latvijos atstovės – Katrina Bulkovska ir Madara Valtere. Šioje dvikovoje stipresnė pasirodė Katrina, kuri ir tapo nugalėtoja.