Paaiškėjo Lietuvos Atvirojo Senjorų Golfo Čempionato 2016 nugalėtojai

Vakar po pietų, šalia Druskininkų esančiame Vilkės Golfo Klubo aikštyne, baigėsi pirmasis Lietuvos Atvirasis Senjorų Golfo Čempionatas.

Vyrų ir moterų įskaitose varžėsi 62 dalyviai: 51 senjoras ir 11 senjorių.

Puikus savaitgalio oras tinkamai asistavo čempionato organizatoriams bei netrukdė dalyviams, kurie turėjo grumtis su itin sudėtingu Vilkės GK aikštynu.

Kaip ir galima buvo tikėtis, rezultatai nebuvo įspūdingi, visgi, tai pateisinama aikštyno sudėtingumu.

Moterų įskaitoje triumfavo bei pirmąja Lietuvos Senjoru čempione tapo Laima Drazdauskienė. Kaunietė puikiai pradėjo čempionatą, pirmąjį raundą sužaisdama per 88 smūgius (+16). Pirmą dieną susikrautas pranašumas ir išgelbėjo būsimą čempionę, kadangi antrą raundą, L. Drazdauskienė užfiksavo tik 5-ą geriausią rezultatą tą dieną – 105 smūgiai.

Bendras čempionės rezultatas 193 smūgiai ir tai tik vienu smūgiu geriau nei antrą vietą užėmusios, vietinės žaidėjos, Ilonos Katkevičienės pasiekimas (194 smūgiai).

Bronzos medalį iškovojo dar viena Lietuvos atstovė – Jūratė Jazbutienė, jos rezultatas 195 smūgiai.

Taigi, pirmąją vietą nuo trečiosios skyrė tik 2 tikslūs smūgiai.

Vyrų įskaitoje niekas neprilygo Robertui Poškui (bendras rezultatas 172 smūgiai). Robertui pergalę garantavo itin puikus antrasis raundas, kurį R. Poškus sužaidė per 82 smūgius. Šis raundas buvo absoliučiai geriausias šiame čempionate. Pirmą varžybų dieną, R. Poškus sužaidė per 90 smūgių ir prieš finalinį raundą buvo tik 8 pozicijoje, visgi, puikus pasirodymas lemiamu momentu leido laimėti čempionatą.

Dviem smūgiais nuo nugalėtojo atsiliko ir sidabro medalį iškovojo Vilkės GK narys, vienas pagrindinių favoritų, Algimantas Baltramonaitis (bendras rezultatas 174 smūgiai).

Trečią apdovanojimo pakylos laiptelį užėmė, trimis smūgiais nuo čempiono ir 1 smūgiu nuo antros vietos atsiliko, taip pat vietinis žaidėjas – Antanas Visockas (bendras rezultatas 175 smūgiai).

Būtina pažymėti, kad vyrų įskaitoje kova vyko ypatingai įtempta – 7 smūgių zonoje sutilpo net 10 žaidėjų.