Mažasis golfas

Lietuvos golfo federacija, kartu su partneriais UAB „Modus group“ ir profesionalių golfininkų asociacija LTU, plečia „Mažojo golfo“ projektą. Projekto tikslas – tikrojo golfo plėtra ir populiarinimas Lietuvoje, pradedant nuo pačių jauniausių mūsų piliečių. Plėsdamiesi tikimės jau artimiausiu metu patekti ir į LTOK organizuojamas Lietuvos mokyklų žaidynes bei į Lietuvos mažųjų žaidynes. Tikime, kad tai tik dar labiau padidins susidomėjimą šia puikia sporto šaka.

Siekdami supažindinti su golfu moksleivius, organizuosime praktinius-metodinius seminarus mokytojams bei įteiksime dalyvaujančioms mokykloms specialią įrangą bei metodinę medžiagą, skirtą vesti užsiėmimus sporto salėse bei lauko aikštelėse.

Jau trečius metus iš eilės kovo – balandžio mėnesiais rengiame Lietuvos mokyklų „Mažojo golfo“ čempionatą, kuriame šiemet dalyvavo 93 komandos po 5 vaikus iš keturių miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Druskininkų. Akimirkas iš čempionato finalo galite pamatyti šalia pateiktuose video ir nuotraukų galerijoje.

„Mažojo golfo“ plėtros planas mokyklose ir darželiuose:

  1. Lietuvos „Mažojo golfo“ čempionato varžybos tikruose laukuose gegužės mėnesį
  2. Metodiniai-praktiniai seminarai mokytojams ir įrangos įteikimas gegužės mėnesį
  3. Metodiniai-praktiniai seminarai mokytojams ir įrangos įteikimas rudenį-žiemą
  4. Lietuvos „Mažojo golfo“ čempionato atrankinės varžybos 2020 m. kovo-balandžio mėn.
  5. Lietuvos „Mažojo golfo“ čempionato finalinės varžybos 2020 m. balandžio mėn.

Kviečiame registruotis bei dalyvauti „Mažojo golfo“ projekte. Jūsų nurodytais kontaktais siųsime visą aktualią informaciją apie seminarus, įrangos dalinimą, čempionatą ir kt.

Registracijos forma