Kajus Pacauskas iškovojo pirmąją vietą Citi Handlowy Polish Junior Championship čempionate

Rugpjūčio 23 – 24 dienomis Lenkijoje, „Sobienie Królewskie G&CC” golfo klube vyko”Citi Handlowy Polish Junior Championship” Lenkijos jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos jaunimas: Kajus Pacauskas, Oskaras Belousovas, Valentas Ivančenka, Gabriela Maculevič, Vilius Belousovas.

Puikiai pasirodė Kajus Pacauskas, dalyvavęs berniukų U10 grupėje. Jau nuo pirmojo raundo (82 smūgiai, +11 virš par) pirmavęs Kajus užtikrintai sužaidė ir antrąją dieną (80 smūgių, +9 virš par) bei iškovojo pirmąją vietą su bendru rezultatu – 162 smūgiai (+20 virš par). Antroje vietoje likusį varžovą Kajus aplenkė 14 smūgių.

U15 berniukų grupėje vyko įtempta kova tarp dviejų Lietuvos atstovų – Oskaro Belousovo ir Valento Ivančenkos. Po pirmos dienos 3-ią ir 4-ą vietas užimančius sportininkus skyrė tik vienas smūgis: V. Ivančnka – 78 smūgiai (+7 virš par), O. Belousovas – 79 smūgiai (+8 virš par). Antrąją dieną abiems sportininkams sekėsi kiek prasčiau, tačiau tarpusavio kova vyko iki pat paskutinės duobutės. Po pirmos dienos atsilikinėjęs O. Belousovas antrąją dieną sužaidė kiek geriau (84 smūgiai, +13 virš par), nei V. Ivančenka (86 smūgiai, +15 virš par) ir galutinėje įskaitoje vienu smūgiu aplenkė savo varžovą. Lietuvos sportininkų pozicijos: Oskaras Belousovas 6-as (163 smūgiai, +21), Valentas Ivančenka 7-as (164 smūgiai, +22).

U15 mergaičių grupėje varžėsi Gabriela Maculevič ir užėmė 5-ąją vietą. Jos rezultatas – 186 smūgiai (+44 virš par). Pirmąją dieną ji atliko 94 smūgius (+23 virš par), o antrąją – 92 smūgius (+21 virš par).

U18 vaikinų grupėje varžėsi Vilius Belousovas. Per dvi dienas sportininkas atliko 162 smūgius (76, +5 virš par; 86, +15 virš par) ir galutinėje įskaitoje užėmė 16-ą poziciją.