Puikus Lietuvos berniukų pasirodymas Latvijos atvirajame jaunimo čempionate

Latvijoje, „Ozo“ golfo klube, baigėsi Latvijos atvirasis jaunimo golfo čempionatas. Šiemet jame dalyvavo trys jaujieni Lietuvos sportininkai: Valentas Ivančenka, Giedrius Mackelis ir Kajus Pacauskas. Džiugu pranešti, jog visi trys sportininkai iškovojo trofėjus!

U10 amžiaus berniukų grupėje sau lygių neturėjo Kajus Pacauskas su rezultatu – 68 smūgiai (-4 žemiau PAR). Šioje grupėje sportininkai žaidė du raundus po 9 duobutes. Kajus tapo šios amžiaus grupės nugalėtoju! Artimiausią varžovą iš Estijos jis aplenkė net 16 smūgių.

U12 amžiaus berniukų grupėje nugalėtojas paaiškėjo tik po peržaidimo. Giedrius Mackelis ir varžovas iš Estijos per dvi dienas atliko po lygiai smūgių – 118 (+5 virš PAR), tad nugalėtojas sprendėsi peržaidimo metu. Jame geriau sekėsi Estijos atstovui, kuris atliko birdie ir tapo grupės nugalėtoju. Giedrius Mackelis galutinėje įskaitoje iškovojo antrąją vietą.

U14 amžiaus berniukų grupėje kovojo Valentas Ivančenka. Stabiliai ir užtikrintai sužaidęs abu raundus identišku rezultatu – 77 smūgiai pirmą dieną ir 77 smūgiai antrąją, su bendru rezultatu 154 smūgiai (+10 virš PAR) Valentas iškovojo puikią antrą vietą. Nuo pirmą vietą užėmusio Estijos atstovo Valentas atsiliko 7 smūgiais, o trečioje vietoje likusį latvį jis aplenkė dviem smūgiais.