European Ladies Club Trophy pirmą kartą dalyvavo ir lietuvės

Slovakijoje vykusiame Europos golfo asociacijos („EGA“) organizuojamame „European Ladies‘ Club Trophy“ klubų komandiniame čempionate pirmą kartą dalyvavo ir Lietuvos atstovės – Gilė Bitė Starkutė ir Saulė Jarašūnaitė, ginusios „Europos Centro Golfo Klubo“ vardą. „Welten Golf Club“ aikštyne vykusiame čempionate mūsų merginų komanda užėmė 13 vietą tarp 16 komandų.

Pirmą dieną puikiai pasirodė Gilė Bitė Starkutė, 18 duobučių raundą sužaidusi per 74 smūgius (+2 virš aikštyno PAR). Tai buvo septintas rezultatas tarp 44 dalyvių. Saulė Jarašūnaitė pirmą raundą baigė 86 smūgiais ir bendras komandos rezultatas po pirmos dienos – 160 smūgių (+16), T13 vieta.

Antrąją dieną sekėsi kiek prasčiau – Gilė raundą sužaidė per 80 smūgių (+8), o Saulė per 88 smūgius (+16). Komandinėje įskaitoje su 348 smūgiais (+40) mūsų merginos smuktelėjo į 14 vietą.

Paskutiniame raunde sportininkės sužaidė užtikrintai ir tai leido joms sugrįžti į 13 vietą galutinėje įskaitoje. Gilė aikštyną įveikė 79 smūgiais (+7), o Saulė – 82 smūgiais (+10).

Susumavus rezultatus čempionato nugalėtojomis tapo „U.G.C. De Pan“ golfo klubo žaidėjos iš Olandijos. Jos tris dienas vykusį čempionatą sužaidė per 431 smūgius (-1) ir net 12 smūgių aplenkė antroje vietoje likusias Prancūzijos atstoves – „Paris Country Club“ (+11, 443 smūgiai). Trečios liko vokietės – „Golf Club St. Leon-Rot E.V.“ su rezultatus – 454 smūgiai (+22).

„Europos Centro Golfo Klubo“ atstovės aikštyną įveikė 489 smūgiais (+57), bei 7 smūgiais atsiliko nuo 12 vietos, o 14 vietą aplenkė 4 smūgiais.

Individualioje įskaitoje Gilė Bitė Starkutė pasidalino 19 vietą su varžove iš Slovėnijos (+20, 236 smūgiai), o Saulė Jarašūnaitė pasidalino 33 vietą su varžove iš Danijos (+37, 253 smūgiai).

Teisę dalyvauti čempionate „Europos Centro Golfo Klubo“ moterų komanda iškovojo gegužės mėnesį vykusio LGF Taurės turnyro metu.