Baigėsi Lietuvos atvirasis jaunimo golfo čempionatas

Rugpjūčio 16 – 18 dienomis šalia Vilniaus esančiame “The V Golf Club” golfo aikštyne vyko Lietuvos jaunimo atvirasis golfo čempionatas.

Šiemet dalyvavo penki jaunieji Lietuvos atstovai: U21 amžiaus grupėje varžėsi Kristupas Pajeda, U15 grupėje Valentas Ivančenka, U12 grupėje Osakras Belousovas ir Giedrius Mackelis, U9 grupėje Kajus Pacauskas.

U21 grupėje Kristupas Pajeda liko antras, 34 smūgiais nusileidęs nugalėtojui Tymoteusz Michaś iš Lenkijos. Viso Kristupas atliko 280 smūgių (+64).

U15 grupėje Valentas Ivančenka užėmė trečiąją vietą, po trijų raundų atlikęs 259 smūgius (+43) jis 30 smūgių atsiliko nuo pirmąją vietą užėmusio sportininko iš Lenkijos (Konrad Bargenda, 229, +13) ir 22 smūgiais nuo antroje vietoje likusio sportininko iš Rusijos (Roman Domankov, 237, +21).

U12 grupėje antrą vietą užėmė Oskaras Belousovas, sužaidęs per 245 smūgius (+29) ir 18 smūgių atsilikęs nuo pirmą vietą užėmusio Itai Cohen iš Izraelio (227 smūgiai, +11). Trečią vietą šioje grupėje užėmė Giedrius Mackelis, sužaidęs aikštyną per 262 smūgius (+46) ir 17 smūgių atsilikęs nuo Oskaro.

U9 grupėje vyko nuožmi kova dėl pirmos vietos tarp Lietuvos atstovo Kajaus Pacausko ir Domeniks Rakuss Zapatero. Trečiąjį raundą Kajus pradėjo pirmaudamas 3 smūgiais, bet po devynių duobučių priešininkas buvo priartėjęs vos per 2 smūgius. Tačiau tuomet Kajus užtikrintai sužaidė antrąją aikštyno pusę ir galutinėje įskaitoje aplenkė varžovą 5 smūgiais (Kajus Pacauskas – 247 smūgiai, +31; Domeniks Rakuss Zapatero – 252 smūgiai, +36).