Dėl LEXUS golfo turnyro (LGT reitingas) nuostatų pakeitimo komiteto sprendimu

Džiaugiamės kad jau XII-as „LEXUS“ turnyras sulaukė didelio golfo bendruomenės dėmesio, bei pritraukė apie 150 šio sporto entuziastų, kurie dalyvaus turnyre. Dėl didelio, rekordinio kiekio žaidėjų, susidūrėme su nenumatyta situacija, kurią sprendė „LEXUS“ golfo turnyro komitetas.

„LEXUS“ golfo turnyro komiteto sprendimu, dėl didelio dalyvių skaičiaus ir didelio reitingo grupės žaidėjų aktyvumo, dalis popietinės grupės žaidėjų turėjo būti perkelti į Rytinį startą. Kitu atveju turėtų būti daroma apie 60 min. trukmės pertrauko po 9 duobučių. Popietiniame starte nuo 1 ir 10 duobučių pagal nustatytą žaidimo tempą gali tilpti 84 žaidėjai. Kita dalis keliama į rytinį startą nuo 1 duobutės („Running start“). Šie žaidėjai negali naudotis golfomobiliais ir jiems galioja tos pačios sąlygos kaip ir visiems LGT reitingo turnyro dalyviams.“Stableford“ grupė, nedalyvaujanti reitingo kategorijoje, startuoja „Shotgun“ starto forma, nuo skirtingų, komiteto nustatytų duobučių. Startai vyksta lygiagrečiai, kad netrukdytų žaidimo tempo.

Sprendimas dalį žaidėjų perkelti į Rytinį startą priimtas po registracijos pabaigos, kadangi buvo daug vėlyvų registracijų, bei išsibraukiančių dalyvių. Dėl laiko stokos ir poreikio skelbti starto protokolą, komitetas nusprendė paskutinę registracijos dieną besiregistruojančius bei pageidavimą išreiškusius asmenis perkelti į Rytinį startą. LGT reitingo grupių Apdovanojimai, kaip žinoma, planuojami apie 20:30 val. Taigi šie žaidėjai savo noru, ar dėl vėlyvos registracijos į turnyrą, sutinka 6-7 valandas laukti apdovanojimų, bei vakarienės.

Starto paaiškinimas.

  • „Stableford“ grupė, nedalyvaujanti reitinge startuoja 8:00 „Shotgun“ starto formatu nuo skirtingų duobučių.
  • LGT reitingo grupės startuoja:
    • Ryte, „Running start“ nuo 1 duobutės, nuo 8:00 val. kas 10 minučių.
    • Po pietų, „Running start“ nuo 1 ir 10 duobutės, nuo 13:00, kas 10 minučių.

Sąlygos žaidėjams vienodos, žaidžiama be golfomobilių, pagal turnyro nuostatus bei golfo taisykles.

Numatomi apdovanojimo ceremonijų laikai:

  • Stableford grupė, be reitingo – 14:00 val.
  • LGT reitingo grupės ir kt. kategorijos – 20:30 val.

Turnyro komiteto vardu atsiprašome už galimai kilusius nesusipratimus, bei tikimės, jog aiškiai pateikėme susidariusią situaciją. Iš golfo žaidėjų tikimės kantrybės, palaikymo bei supratingumo.

Linkime puikios dienos ir kokybiškų golfo rezultatų turnyro metu.

Pagarbiai,

„LEXUS“ golfo turnyro komitetas