Lietuvos atvirojo 30+ ir senjorų čempionato rezultatai

Sekmadienio popietę, Europos Centro Golfo Klubo aikštyne pasibaigė Lietuvos Atvirasis 30+(midamateur) ir Senjorų Golfo Čempionatai 2016.

Midamateur (30+) kategorijoje triumfavo ir Lietuvos čempionu tapo Darius Momkus , kurio bendras trijų raundų rezultatas 231 smūgis (+18).
9 smūgiais nuo nugalėtojo atsiliko ir antrą vietą užėmė Rolandas Gaidys – 240 smūgių (+27).
Trečios vietos apdovanojimą atsiėmė Pierre Norgren (241, +28), kuriam iki čempiono titulo pritrūko 10 smūgių, o iki antros pozicijos – vos vieno.

Bendroje moterų įskaitoje (30+ / senjorės) pergalę šventė Zita Jakimavičienė. Antrą vietą užėmė Džilda Antanavičienė, o trečioje pozicijoje liko Ilona Katkevičienė.

Vyrų senjorų įskaitoje taip pat triumfavo Darius Momkus.
Antros vietos taurė buvo įteikta Karl Mikael Ljungberg (244, +31), o trečią poziciją iškovojo Robertas Poškus (244, +31).